Tv Sehpası Cam Tv Sehpası Askı Aparatı Fuar Standları Aksesuarlar En'ler
Biz Kimiz? Reklam Filmi Teknik Bilgiler Markalar Neden Achill? Paketleme Ekran Ölçüleri Doğru Askı Aparatı Seçimi
  Neden ACHİLL?
   

 

ACHİLL , Askı aparatı ve tv sehbalarında   200'den fazla yeni  ürünü ve onlarca modeli  içeren zengin ürün çeşitliliğine sahiptirACHİLL, siz son kullanıcıların  tüm ihtiyaçlara cevap verir.ürün ve modellerde  onlarca seçenek  sunar . Askı aparatı ve tv sehbalarındabirçok  model üretir ve  Bu kadar model üretmemizin tek bır sebebimiz vardır : size ,"Hayır istediğiniz askı aparatını yada tv sehpası’nı  üretemiyoruz." dememek için.ama yinede farklı ve özel bır ürün isterseniz de bu bizim için sorun değil . ACHİLL özel ürünler dede de  hızlı üretim  sağlar.

Aynı gün kargoya yada evinize  teslimat
Saat 16:00’ya kadar verilen siparişler (Pazar günleri hariç) aynı gün içinde seçmiş olduğunuz kargo firmasına teslim edilir. Siparişiniz kargo şirketi tarafından 1 ile 3 iş günü içinde tarafınıza teslim edilir.eğer acil askı aparatı yada tv sehpası’ nı  almak isterseniz de hiç dert etmeyin.hemen bizi arayın.( Pazar günleri dahil)
Uzman bilgisi
ACHİLL'in felsefesi "teknoloji mobilyalarıdır. ACHİLL, uygun tv (ses ve görüntü sistemleri) seçimiyle  başlayan bir süreçte siz son kullanıcılara bilgi birikimi ve tecrübesini de sunar.almış olduğunuz teknoloji ürünlerini için  en uygun Askı aparatı ve tv sehbası seçiminde doğru ürüne karar verilmesi konusunda size destek verir.Çünku biz biliriz ki üretmiş olduğumuz ürünleri siz müşterilerimiz yıllar boyu kullanırlar.bunun içinde doğru Askı aparatı ve tv sehbası’nı seçmek gerekir.  ACHİLL, 100.000’ lerce “En iyi Askı aparatı ve tv sehbası”  achill.com.tr ile sız müşterilerimize ulaştırmıştır.Yine de herhangi bir şey sormak istediğinizde ise hemen bizi arayın.Gerek üretim gerekse ar-ge ekibi size yardımcı olmaktan çok büyük bir mutluluk duyar. çünkü biz sevdiğimiz işi yapıyoruz.
Memnuniyet odaklı satış sonrası servis: ACHİLLdeki tüm modeller , Türk standartları enstitüsü (tse) onaylı ürünlerdir. ACHİLL, satış sonrası süreçte de memnuniyete özen gösterir; kusurlu ürünlerde bire bir değişim ya da iade imkanı sunar, kargo sorunlarında hızlı çözüm sağlar. Üretılen  Askı aparatı ve tv sehbalarının orijinalliği ve kalitesi ACHİLLtarafından sağlanmaktadır.
Uygun fiyat
ACHİLL, üretmiş olduğu Askı aparatı ve tv sehbalarında minimum kar maksimum satışı hedefler.Çalışmış  olduğu iş ortaklarında da aynı felsefeyi bekler ve gösterir.Nasıl ki siz müşterilerimiz uygun fiyatlı ve son derece şık kaliteli ürünler almak istiyorsa biz de ACHİLLolarak bunu bilir ve  bu konuda ARGE’ ler yaparız.Tedarikçilerimiz’ le siz müşterilerimiz için kampanyalar planlarız. ACHİLLve tedarikçilerimizde size  uygun fiyatlı   taksit imkanı sunmaya özen gösterir ve alışverişlerini taksitlendirirken vade farkı uygulamaz..
.
İkinci el desteği
ACHİLL, kullanılmayan,arge için yapılmış yada seri sonu kalmış Askı aparatı ve tv sehbalarının  tekrar değerlendirilmesini sağlamak üzere “ikinci el” hizmeti sunar.Burada almayı planladığınız tüm modeller sıfır orjinal kutusunda olan ürünlerdir.Böylelikle ACHİLLhem seri üretimden kalkan ürünleri tekrar ekonomiye kazandırırken sız müşterilerimizde çok hesaplı ürünler almış olursunuz.

         
     
› Biz Kimiz? › Tv Sehpası › Sabit Askı Aparatı
Şartlar ve Koşullar › Cam Tv Sehpası Haraketli Askı Aparatı
› Gizlilik Politikası › HDMI Kablo Teleskopik Tavan Askı Aparatı
› İADE › Tv Temizleme Spreyi Masa Monitör Askı Aparatı
› Kalite Standardı › Fuar Standı İpli Askı Aparatı
› İletişim › Hoparlör Ayağı Motorlu Askı Aparatı
Receiver Askı Aparatı