ACHILL
Tv Sehpası Askı Aparatı Fuar Standları Aksesuarlar En'ler
Biz Kimiz? Reklam Filmi Teknik Bilgiler Markalar Neden Achill? Paketleme Ekran Ölçüleri Doğru Askı Aparatı Seçimi
  Teknik Bilgiler
   
     
YUKARI - AŞAĞI / SAĞA - SOLA
Standın ana gövdesini oluşturan taşıyıcı kolon üzerindeki dönebilen askı aparatının tüm marka ve modellere uyumunu sağlayan hareketli çubuklar, aynı zamanda cihazınızı yüksekliğe ve farklı geniş açısına uygun hale getirme imkanıda sağlar. Kolon üzerindeki askı aparatının kolon içerisine giren mili sayesinde dilerseniz cihazınızı yine farklı açılarda izleyebilmek için sağa veya sola hareket ettirebilirsiniz. Böylelikle ev ve iş yerinizdeki oturma grubunuzu değiştirmeden cihazınızın izlenim açısını ayarlayabilirsiniz.
 
     
ALÜMİNYUM
Firmamız  tarafından özel olarak üretilen alüminyum kolonların üzerindeki desen, ham halde çekilen profillerin fırçalandıktan (satine) sonra istediğimiz kalınlığa gelinceye kadar eloksal havuzlarında bekletilmesi sonucunda yüzeylerinde özel bir doku oluşturulmasıyla elde edilir. Bu işlemin ardından son olarak alüminyum yüzeyine atılan parlak koruyucu vernik sayesinde de lekelere karşı gösterdiği mukavametiyle sektörde rakiplerinden ayrılır. Ayrıca üretmiş olduğumuz birçok alüminyum profillerin üzerindeki plastik buvat kapaklarımız hem kabloları için açılan yüzeyi örter hem de estetik bir görünüm sağlar. ACHILL oval yüzeylerde tam kapalı gerçek kablo kapağı kullanan ilk firmadır.
 
 

CAM
Normal camların mukavametini arttırmak amacıyla camın erime sıcaklığına yakın bir dereceye kadar eritilip aniden soğutulması ile temperli cam elde edilir. Bu işlemin sonucunda camın mukavameti arttırılır. Dayanıklılığı arttırılan cam yüksek direnç yada darbe altında kırılsa dahi küçük zararsız parçalar halinde dağılır. Bu özelliğinden dolayı yüksek binalarda özel güvenlik içeren yapıların iç ve dış yüzeylerinde sıkça kullanılır. Isıl işlem öncesinde farklı renk kombinasyonlarında camlar elde etmek için cam yüzeyine ipek baskı adı verilen bir yöntemle boyama işlemi uygulanır. Cam içine işleyen boyanın temperleme işlemi sonrasında yüzeyden dökülmesi, kazınması mümkün değildir. Temperlenmiş cam teknolojisi sayesinde kazalar sonucu kırılan camlar bütün kesici özelliğini kaybettiği için insan vücuduna zarar vermez.

Not: CF, HS, HSE, HG modellerinde 8mm. TN modellerinde 4mm. cam kullanılmıştır. Swiwel ve Table Pod modellerinde üst cam 8mm, diğer camlar 6 veya 4mm. kullanılmıştır.

 

 

KONİK TEKNOLOJİ
Bu güne kadar camlarda kullanılan bağlantı elemanı ya cama metalin özel bir yapıştırıcıyla yapıştırılması yada cama, üstünden bir metalin çıkıntı oluşturacak şekilde tutturulması ile sağlanmaktaydı. Conic Technology adı verilen bu yeni sistemle camın üst noktasından alt noktasına doğru silindirik biçimde özel bir delik açılır. Böylelikle cam yüzeyindeki alüminyum flanş doğru bağlantı elemanlarıyla birleştirilerek stand hazırlanır. Conic technology diğer uygulamalardan daha estetik ve daha dayanıklı bir yöntemdir.
 
 
GİZLENMİŞ HAREKETLİ TEKERLEKLER
Mobilyalı ürünlerimizin hepsinde yüksek kalite standartlarında hazırlanmış 360 derece hareket edebilen tekerlekler kullanılır. Hareketli gizli tekerlekler sayesinde sehpanızı rahatlıkla hareket ettirip istediğiniz yere taşıyabilir veya ev, iş temizliğinde hiç zorlanmadan standınızı yer değiştirebilirsiniz.    
 

 

5 yıl garanti
     
› Biz Kimiz? › Tv Sehpası › Sabit Askı Aparatı
Şartlar ve Koşullar › Cam Tv Sehpası › Haraketli Askı Aparatı
› Gizlilik Politikası › HDMI Kablo › Teleskopik Tavan Askı Aparatı
› İADE › Tv Temizleme Spreyi › Projeksiyon Askı Aparatı
› Kalite Standardı › Fuar Standı › Masa Monitör Askı Aparatı
› İletişim › Hoparlör Ayağı › İpli Askı Aparatı
    › Motorlu Askı Aparatı
› Receiver Askı Aparatı